شرکت افق گداز زنگان از بدو تاسیس تاکنون با اتکا به یاری خداوند سبحان و لطف اعتماد مشتریان عزیز به واسطه تمرکز فعالیت در صنعت آلیاژ روی نقش بسزایی در تولید انواع شمش زاماک در کشور داشته و توانسته نیاز شرکت‌های بزرگ و معتبر کشور را تامین نماید. این شرکت در پی آن است که با تداوم روند رو به رشد خود، همواره در جایگاه مناسبی در بین شرکت‌های تولید کننده محصولات مشابه در کشور قرار گیرد.

تلاش تمام کارکنان مجرب و کارآزموده شرکت، بر این اخلاق حرفه‌ای همانند یک قانون پایه استوار می‌باشد که؛ امکان انجام کلیه برنامه‌های جاری، تعهدات و قراردادهای موجود در زمان تعیین شده و در چهار چوب بودجه اختصاص یافته، فراهم آید.

ما ضمن پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، همواره عزم آن داریم تا ضمن حفظ منافع مشتریان و کارکنان و سایر ذینفعان شرکت اهداف سازمان خود را به موازات خط مشی کشور و در راستای توسعه اقتصادی کاهش وابستگی به نیاز خارجی تدوین و اجرا نمائیم و در این مسیر پشتوانه اصلی ما، صداقت و صمیمیت سرمایه‌های انسانی دریک سازمان دانش محور است که به مدیریت بهینه منابع و انرژی، محیط زیست، افزایش بهره‌وری اعتقاد به اصول مشتری مداری و توسعه فضای کسب و کار و رقابت پایبند است.

امید آنکه اطلاعات گردآوری شده موجود در این سایت، برای شتاب در یاری رساندن به نیازهای طیف گسترده‌ای از مخاطبین گرامی، مفید باشد.